Letnie wakacje planuj już teraz


Ponad 80 kierunków, 50 z nich obsługują linie niskokosztowe, z czego ponad 20 to ciepłe miejsca na południu Europy – bilety na letnie wakacje już można kupować! Kto się zdecyduje, nie będzie żałował: wybór jest szeroki, a ceny – atrakcyjne.

Kto myślami już wybiega do wakacji, wcale nie popełnia falstartu. Przeciwnie – schyłek zimy to najlepsza pora na zaplanowanie udanego, letniego urlopu. – Po zimowej przerwie do rozkładu wrocławskiego lotniska wracają wszystkie popularne kierunki, w tym południowe, najbardziej kojarzące się ze słońcem i beztroskim wypoczynkiem – mówi Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław. Letni rozkład lotów zacznie obowiązywać od końca marca, ale już dzisiaj można rezerwować bilety.

Co wybrać? Kto lubi atlantycki wiatr i szaleństwa z deską na falach, może się zdecydować na Tneneryfę, na którą można polecieć z Ryanairem (w każdą środę). Ale wielbiciele sportów wodnych znajdą też coś dla siebie, decydując się na lot do Faro, czyli bramy do Algarve – najpiękniejszej części wybrzeża Portugalii (również z irlandzkimi liniami – od kwietnia co środę). Z kolei węgierski Wizz Air w każdą środę i niedzielę zabierze nas do urokliwego, pięknego Porto. Wolicie język hiszpański? To może Alicante, Barcelona Girona, Majorka albo Malaga? We wszystkie te miejsca dotrzemy z Wrocławia z Ryanairem.

Ten przewoźnik oferuje też loty na Maltę (śr. i ndz.). Moc trakcji zapewniają także włoskie letnie raje: Rzym Ciampino, Palermo, Neapol czy Bari. To ostatnie słynie z klimatycznych, wąskich uliczek i idealnych warunków do uprawiania sportów wodnych. Wizz Air lata tam w każdy wtorek i sobotę. Za lot w obie strony zapłacimy 318 zł (wylot: 6.04.2019, powrót: 13.04.2019)*. Komu mało, może się zastanowić nad wakacjami w gruzińskim Kutaisi albo w kolebce europejskości, czyli okolicach Aten, dokąd Ryanair zabierze nas w każdy piątek. Cena za bilet w dwie strony to 254,68 zł (wylot: 5.04.2019, powrót: 12.04.2019)*.

*Cena z systemu rezerwacyjnego przewoźnika aktualna na dzień 27.02.2019


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę