Zaplanuj sobie lato w środku zimy


Wielki wybór, atrakcyjne ceny, kuszące bonusy – na taki zestaw może liczyć każdy, kto już teraz zdecyduje, gdzie spędzić rodzinne wakacje. W ofercie biur podróży operujących z wrocławskiego lotniska wszyscy znajdą coś w sam raz dla siebie.

Podobno najlepsza jest ta improwizacja, która została dobrze przygotowana. Żeby więc rodzinne wakacje się udały, zacznijmy przygotowania od razu. Biura podróży współpracujące z lotniskiem we Wrocławiu oferują loty czarterowe do 25 miejsc.– Im wcześniej się zdecydujemy, tym większy mamy wybór, ceny są niższe, a bonusy atrakcyjniejsze. To np. gwarancja niezmienności ceny albo pakiet animacji dla najmłodszych, a wszystko w cenie wycieczki – zachęca Michał Kozak, menadżer ds. rozwoju ruchu czarterowego w Porcie Lotniczym Wrocław.

W czołówce miejsc, które obieramy za cel wakacyjnych wojaży jest od lat Grecja. Uroki beztroskiego plażowania, sporty wodne i smaki kuchni Hellady – to wszystko znaleźć można na Krecie, Rodos, Korfu, Zakythos czy Kos. O palmę pierwszeństwa z greckimi sąsiadami coraz skuteczniej walczą kurorty tureckie. Antalya, Bodrum czy Izmir proponują nie tylko równie wspaniałe widoki, ale też świetną obsługę, moc atrakcji i bogaty program rozrywkowy. Rodzice są zadowoleni ze świetnej opieki, jaką w tamtejszych resortach otoczone są ich pociechy. W tym czasie oni mogą oddać się wypoczynkowi.

Coraz większe jest też grono Dolnoślązaków, którzy w pogoni za słońcem, sportami wodnymi i błogim wypoczynkiem wybierają się do Bułgarii. Piękne plaże i mnogość atrakcji oferują w tym kraju zarówno Warna, jak i Burgas. Nie bez znaczenia jest też bliskość językowa, kulturowa i geograficzna. Ale możliwości jest o wiele więcej: Hiszpania, Portugalia, Włochy, Egipt, Tunezja czy Czarnogóra to miejsca nie mniej atrakcyjne, jeśli chodzi o możliwość spędzenia udanych, rodzinnych wakacji. Wszędzie tam, co ważne, dotrzemy lotem czarterowym z Wrocławia. Dodajmy, że zorganizowane wczasy z wrocławskiego lotniska oferują największe biura podróży: Itaka, TUI, Coral Travel-Wezyr, Grecos, Rainbow, EXIMtours, Neckermann, Sun&Fun Holidays.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę