Uskrzydleni na walentynki


Miłość uskrzydla, a jeśli zabierzemy ukochaną osobę w romantyczne miejsce, uczucie rozkwitnie w pełni. Jest kilka miast, które gwarantują sukces w tej dziedzinie. Co ważne, wszędzie tam dotrzemy lecąc z Wrocławia.

„Zakochani w Rzymie” – nie przez przypadek Woody Allen, znakomity amerykański reżyser, tak zatytułował swój film sprzed 7 lat. Wszak stolica Włoch od wieków kojarzy się z miłością, więc zaręczyny przy Fontannie di Trevi, a zabawa weselna gdzieś w pobliżu Schodów Hiszpańskich to marzenie wielu par. Przede wszystkim zaś włoska Roma czytana wspak to… amor! Chyba już nikt nie ma wątpliwości, że to miejsce idealne do tego, by nasze uczucia rozwinęły skrzydła… Na walentynki zabierze nas tam Ryanair: wylot w środę 13 lutego, a powrót w niedzielę 17 lutego. Bilet w obie strony kosztuje 518,16 zł*.

Ci, którym romantyczniej brzmi język francuski, mogą za cel miłosnych wojaży obrać Paryż. Poezja, malarstwo, architektura, muzyka – z tego słynie stolica Francji i m.in. dlatego zakochane pary z radością spędzają tam czas. – Tu piękna w każdej postaci nie zabraknie dla nikogo, a wyznanie miłości pod Wieżą Eiffla czy na Monmartrze doda szczypty romantyzmu – mówi Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław. Zwłaszcza, gdy doprawimy to słynącą z afrodyzjaków francuską kuchnią… Do Paryża możemy wybrać się liniami Air France w środę 13 lutego, a wrócić w piątek 15 lutego. Za lot w dwie strony zapłacimy 418,02 zł*. Polecimy tam również z linią Ryanair, wylot w te same dni, cena w dwie strony to 395,76 zł.*

Jeśli jednak wolicie rozwijać miłosne skrzydła w luźniejszej i cieplejszej atmosferze, zdecydujcie się na walentynki na Malcie. Piękne krajobrazy, niezwykłe zabytki, pyszne specjały kuchni śródziemnomorskiej – wszystko to stwarza idealne wręcz warunki do rozkwitu uczuć. Dodajmy, że temperatura w ciągu dnia sięga tu w tym czasie 15 stopni. Z liniami Ryanair można się tam wybrać we wtorek 12 lutego, a powrót zaplanować na sobotę 16 lutego. Lot jednej osoby w obie strony oznacza wydatek 456,96 zł. Wszystkiego najzakochańszego!

* Ceny aktualne na dzień 14 stycznia 2019 r. za podróż w dwie strony z bagażem podręcznym.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę