Świetny prezent prosto z lotniska


Ruszacie na święta w świat albo właśnie przylecieliście do Wrocławia, a zapomnieliście o prezentach pod choinkę? Łatwo nadrobić te zaległości: w porcie lotniczym kupicie podarunki, które ucieszą każdą bliską Wam osobę.

Mnóstwo radości, ale i zamieszania – takie już są Święta Bożego Narodzenia. Jednym z powodów stresu jest uświadomienie sobie w ostatniej chwili, że zapomnieliśmy o prezencie dla kogoś bliskiego. W Porcie Lotniczym Wrocław takie przeoczenie można szybko naprawić dzięki 6 znakomicie zaopatrzonym sklepom Baltony. Wystarczy zajrzeć do nich tuż przed lotem albo po wylądowaniu we Wrocławiu. – Ich oferta jest naprawdę szeroka. Myślę, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla bliskich – zarówno dla tych mniejszych, jak i dla dorosłych – mówi Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław.

Cztery sklepy znajdziemy w hali odlotów Schengen. W Duty Free można wesprzeć starania św. Mikołaja pierwszorzędnymi, pięknie zapakowanymi perfumami, kosmetykami, czy smakowitościami. Kto woli sięgnąć po odzież, biżuterię czy gustowne akcesoria, powinien skierować swoje kroki do Fashion Boutique. Z kolei najnowsze książki znajdziemy w sklepie Zoom, a najwyższej jakości polskie produkty regionalne – w Spirit of Poland: dolnośląska ceramika, miody, nalewki czy znakomite sery są tam na wyciągnięcie ręki. Upominki można też kupić w dwóch ogólnodostępnych sklepach.

Kto myśli o jeszcze bardziej „odlotowym” prezencie, może sięgnąć po to, co oferują linie operujące z Portu Lotniczego Wrocław. Np. dwaj wielcy przewoźnicy niskokosztowi, Ryanair i Wizz Air, proponują vouchery/kupony prezentowe warte 25 euro, 50 lub ich wielokrotność. Osoba obdarowana może w ciągu roku zamienić kupon na lot do dowolnego, obsługiwanego przez przewoźnika miasta. Z kolei potentaci Air France i KLM jeszcze do 20 grudnia proponują kupno promocyjnych, znacznie tańszych biletów na lot aż do 138 miast! Wymarzona podróż pod choinkę – kto uznałby taki prezent za nietrafiony?


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę