Z Wrocławia polecimy do Amsterdamu


Nowy kierunek otwierają linie KLM, flagowy holenderski przewoźnik. Pierwszy rejs na trasie Wrocław-Amsterdam wystartuje 6 maja 2019 roku. Zyskujemy połączenie do jednego z najważniejszych hubów na świecie.

Amsterdam Schiphol pod względem liczby obsłużonych pasażerów zajmuje obecnie 11 miejsce na liście największych portów lotniczych na świecie. To również główny port linii KLM, jednego z potentatów wśród międzynarodowych przewoźników sieciowych, działającego w holdingu Air France-KLM.

Połączenie do Amsterdamu to ogromny sukces, ponieważ było jednym z naszych kluczowych celów. Cieszymy się, że został osiągnięty. To doskonała wiadomość zarówno dla pasażerów podróżujących w celach biznesowych, jak i turystycznych. Otwiera m.in. jeszcze bogatsze możliwości planowania podróży z Wrocławia na trasach transkontynentalnych – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Rejsy na nowej trasie będą realizowane codziennie. Z Holandii samolot wystartuje o godz. 11.50, a we Wrocławiu wyląduje o godz. 13.35. W drogę powrotną wyruszy o godz. 14.05, a w Amsterdamie zamelduje się o godz. 15.55. Połączenie będzie obsługiwane maszynami Embraer 175, które mogą zabrać na pokład 88 pasażerów. Bilety są dostępne na stronie przewoźnika. Dodajmy, że to już piąte nowe połączenie sieciowe z wrocławskiego lotniska w ciągu roku.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę