Święta pod palmą zamiast choinki


Egzotyczny sposób na tradycyjne święta? Dzięki lotom czarterowym z wrocławskiego lotniska możemy sobie zafundować upalne wakacje w środku chłodnej zimy. Oman, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Zanzibar to niektóre z kuszących ofert na ten czas.

Marzy się Wam odrobina świątecznej odmiany i palmy kąpiące się w słońcu zamiast topiącej się w śniegu choinki? W spełnieniu tych marzeń pomocną okaże się zimowa oferta lotów czarterowych z Portu Lotniczego Wrocław. Już 19 grudnia nadarzy się pierwsza okazja, by wybrać się na świąteczne wakacje do Omanu na Półwyspie Arabskim z biurem podróży Itaka (nowość w ofercie). Samolot będzie startował w każdą środę. Tydzień albo dwa w takim egzotycznym otoczeniu pomoże naładować akumulatory na cała zimę.

Innym nowym miejscem, do którego możemy się wybrać z Wrocławia w poszukiwaniu słońca i ciepła są Zjednoczone Emiraty Arabskie (z TUI, pierwszy lot 23 grudnia). Urok tamtejszej surowej natury, przepych i blichtr wielkomiejski oraz zapierająca dech w piersiach futurystyczna architektura nikogo nie pozostawiają obojętnym. Podobnie jak urzekające piękno przyrody i widoki oferowane przez Zanzibar – tanzański raj na Oceanie Indyjskim. Wyprawę na tę „wyspę przypraw” oferuje biuro podróży Itaka w zimowa niedzielę. Pierwszy lot – 23 grudnia.

Są jeszcze inne możliwości lotów czarterowych. Możemy też się wybrać do Turcji (to nowość w zimowym rozkładzie lotów), oraz do dwóch wakacyjnych kurortów nad Morzem Czerwonym w Egipcie: Hurghady i Marsa Alam. Jest jeszcze ciepła, europejska propozycja – hiszpańska Fuearteventura na Oceanie Atlantyckim. Każda z tych propozycji to gwarancja niezapomnianego urlopu, loty odbywają się przez cały rok. Warto pamiętać o jednym: im szybciej zarezerwujecie bilet, tym pewniej marzenia o egzotycznych świętach się spełnią!


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę