Nowy rozkład lotów


Siatka połączeń wrocławskiego lotniska z roku na rok jest coraz bardziej zróżnicowana i jeszcze nigdy nie była tak bogata w sezonie jesienno-zimowym. Pasażerowie mogą wybierać spośród 58 połączeń, w tym 6 nowości.

28 października zacznie obowiązywać jesienno-zimowy rozkład lotów na sezon 2018/2019. Łącznie w nowym rozkładzie znalazło się 58 połączeń, czyli o 8 więcej niż w zimowym sezonie 2017/2018. Siatkę tworzy 41 połączeń niskokosztowych, 10 sieciowych oraz 7 czarterowych. To najbogatsza jesienno-zimowa oferta wrocławskiego lotniska w historii.

Z punktu widzenia pasażerów liczy się też fakt, że siatka połączeń jest coraz bardziej zróżnicowana. Na uwagę zasługują loty niskokosztowe, które nie znikają po wakacjach i zostają na zimę. Cieszy również rozwój siatki lotów czarterowych i sieciowych. W ofercie zimowej mamy łącznie 6 nowości – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Nowe kierunki obsługiwane przez tanie linie lotnicze do Charków (Wizz Air) i Kijów Boryspol (Ryanair). Do siatki lotów czarterowych dołączają Zjednoczone Emiraty Arabskie, Oman i  Antalya. Z kolei oferta połączeń sieciowych powiększa się o Brukselę.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę