Egzotyczne nowości na zimę


Półwysep Arabski. Szerokie plaże, zachwycająca fauna i pachnące kadzidłami targi. A u sąsiada: drapacze chmur, wyspy w kształcie palm i luksusowe hotele. Do tego popularny kierunek na Riwierze Tureckiej. Oto trzy nowe propozycje od biur podróży – Oman, Zjednoczone Emiraty i Antalya.

W jesienno-zimowej ofercie wrocławskiego lotniska jest siedem połączeń czarterowych: Fuerteventura (Hiszpania), Hurghada i Marsa Alam (Egipt), Zanzibar (Tanzania), dwie egzotyczne nowości: Oman i Zjednoczone Emiraty Arabskie oraz – oferowany po raz pierwszy zimą – kierunek w Turcji – Antalya.

- Dzięki dwóm pierwszym nowościom zimowa siatka połączeń czarterowych wzbogaciła się o kolejne egzotyczne kierunki. Jestem pewien, że Oman i Emiraty mają szansę powtórzyć sukces naszej ubiegłorocznej nowości – Zanzibaru – mówi Michał Kozak, menedżer ds. rozwoju ruchu czarterowego Portu Lotniczego Wrocław – Warto dodać, że Bliski Wschód cieszy się coraz większą popularnością. Turcja wróciła z kolei w tym roku do czołówki najchętniej odwiedzanych miejsc z Wrocławia – dodaje.

Z Wrocławia do Omanu można wybrać się z biurem podróży Itaka.  Kraj zwany jest Karaibami Orientu przyciąga szerokimi plażami z drobnym piaskiem, ciepłym morzem i pustynnym krajobrazem z zielonymi oazami. Turystów wabią także kolorowe ryby i pachnące kadzidłami targi. Z kolei Zjednoczone Emiraty Arabskie to propozycja od TUI. Współczesne emiraty, z Dubajem na czele, należą do najszybciej rozwijających się i najbogatszych krajów na świecie. Wizytówką tego miejsca są niewyobrażalne drapacze chmur, sztuczne wyspy w kształcie palm, luksusowe hotele i dzielnice jak z futurystycznych powieści. Z kolei wycieczki do Antalyi oferuje kilka biur podróży. Warto wiedzieć, że w Turcji oprócz szerokich, piaszczystych plaż i doskonałej kuchni, kryje się w nim wiele zagadek i skarbów historii.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę