Nowy „HiFly” już jest!


Jak zapewnić sobie lato przez cały rok? Dokąd polecimy z Wrocławia już niebawem? Kto na Dolnym Śląsku sprzedaje mleko… wielbłądzie? Najnowszy numer bezpłatnego magazynu Portu Lotniczego Wrocław odpowiada na te pytania. I na kilka innych…

Nadchodząca jesień wcale nie oznacza końca letnich atrakcji! Przynajmniej nie na wrocławskim lotnisku, na którym do końca października obowiązuje letni rozkład lotów. To zaś, jak przypomina nowy numer „HiFly”, oznacza możliwość wybrania jednego z 85 kierunków podróży, w tym ok. 20 na upalnym południu. – Każdy, komu marzy się letni urlop w środku kapryśnej, polskiej jesieni, może wybrać miejsce odpowiednie dla siebie: Grecja, Italia, Izrael, Portugalia i Hiszpania czekają. Wystarczy zarezerwować lot – mówi Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. Marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław.

A może coś bardziej nietypowego? Zimowe czartery do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Omanu czy na Zanzibar powinny zaspokoić potrzeby wszystkich wielbicieli ciepła i egzotyki. Gdyby zaś ktoś wolał klimaty „w kratkę” może się wybrać do malowniczej, pięknej Szkocji. Najpierw wirtualnie – z naszym magazynem, w którym można przeczytać, jakich atrakcji nie wolno pominąć w czasie takich wakacji. Później, gdy już marzenie o zobaczeniu Glasgow czy Edynburga dojrzeje, wystarczy kupić bilet lotniczy i z liniami Rynair wybrać się w najbardziej górzyste strony Zjednoczonego Królestwa.

Nasz wszędobylski magazyn zagląda też w miejsca bliższe, w których każdy może znaleźć łyk arabskiej egzotyki. Opowiadamy o dolnośląskiej farmie, na której można spróbować mleka…  wielbłądzic. Gdzie to jest? Dowiecie się, sięgając po nowy numer „HiFly”. Są tam też świeże informacje o nowych połączeniach, jakie niebawem uruchomi Port Lotniczy Wrocław.

Bezpłatny magazyn „HiFly” wkrótce będzie dostępny na lotnisku i w punktach partnerskich portu we Wrocławiu i regionie, a także w wersji elektronicznej na stronie Portu Lotniczego Wrocław.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę