6 powodów, by zrobić zakupy na wrocławskim lotnisku


Modne stroje, zdrowa żywność, znane kosmetyki i niepowtarzalne produkty regionalne – wszystko to oferuje 6 sklepów otwartych oficjalnie w terminalu  Portu Lotniczego Wrocław. Ich operatorem jest Baltona.

Sezon na robienie „odlotowych” zakupów można uznać za otwarty – Baltona właśnie oficjalnie uruchomiła wszystkie swoje sklepy na wrocławskim lotnisku. Cztery z nich znajdziemy się w hali odlotów Schengen. Dwa kolejne znalazły się w dwóch nowych lokalizacjach. W hali odlotów non-Schengen operator uruchomił lokal ze swoimi największymi bestsellerami, a kolejny zaczął działalność w hali ogólnodostępnej, na parterze terminalu. Można tam kupić m.in. kosmetyki, żywność, książki i gazety.

Na szczególną uwagę zasługuje Spirit of Poland, sklep zaprojektowany specjalnie na potrzeby wrocławskiego portu lotniczego. Oferuje polskie produkty regionalne. Można w nim kupić m.in. ceramikę, miody czy sery, piwa rzemieślnicze, nalewki i inne regionalne alkohole z całego Dolnego Śląska. To miejsce znakomicie wpisuje się w potrzeby turystów zagranicznych, coraz liczniej odwiedzających nasz region.

Rozwój wrocławskiego lotniska opiera się na sukcesywnej rozbudowie siatki połączeń. Jednak podróżni oczekują też wysokiej jakości obsługi w naszym porcie i bardzo ją doceniają. Atrakcyjne sklepy są jednym z jej kluczowych elementów, dlatego cieszymy się, że nowy operator proponuje szerszą i bogatszą ofertę – podkreśla Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. Wrocławski port należy do najszybciej rozwijających się lotnisk regionalnych w Europie. Zgodnie z prognozami, w całym 2018 roku obsłuży ok. 3,2 mln pasażerów.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę