Na lotnisku: coś na ząb


Obiad we Flying Bistro, kanapka w The Whitehouse, przekąska w Gate Bar czy kawa w Costa Coffee? Na wrocławskim lotnisku nie brakuje miejsc z pysznym jedzeniem, w których można odpocząć lub poświęcić kilka chwil na pracę.

Jednym z największych udogodnień dla pasażerów korzystających z wrocławskiego lotniska jest bogata oferta punktów gastronomicznych. Restauracje i kawiarnie zlokalizowane są zarówno w hali ogólnodostępnej na parterze, hali odlotów na pierwszym piętrze, jak i na tarasie widokowym na drugim piętrze.

- Na wrocławskim lotnisku można miło spędzić czas, oczekując na lot lub na przylot bliskiej osoby. Menu w naszych restauracjach i kawiarniach jest niezwykle zróżnicowane. Każdy znajdzie w nich coś dla siebie – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Portu Lotniczego Wrocław.

W hali ogólnodostępnej znajduje się The Whitehouse, gdzie serwują tortille, panini, zupy, śniadania, ale i ciasto domowej roboty (np. czekoladowe, sernik, tarty z owocami sezonowymi) i świeżo wyciskane soki. Jest tu również kawiarnia Costa Coffee, która oprócz pysznej kawy oferuje desery, kanapki i przekąski. W oczekiwaniu na lot w hali odlotów można zjeść obiad we Flying Bistro (m.in. makarony, sałatki, zestawy dla dzieci) lub przekąsić coś w Gate Bar (kanapki, sushi, słodycze, kawa). Obiad można zjeść również na tarasie wrocławskiego lotniska w Pub & Restaurant Legendario. Dla bardziej wymagających godny polecenia jest Executive Lounge – stylowy salonik w hali odlotów, z otwartym barem, bufetem, gdzie serwowane dania są przygotowywane na miejscu.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę