W obiektywie Instagramers Wrocław


Jak wyglądają miejsca na lotnisku na co dzień niedostępne dla pasażerów? Jak prezentują się w powietrzu startujące i lądujące samoloty, oglądane z bliskiej odległości? W piątek przekonała się o tym grupa fotografów na spotkaniu Instameet Wroclaw Airport. Efekty ich pracy można podziwiać na Instagramie.

Nie najlepsza pogoda nie przeszkodziła Instagramersom, którzy licznie stawili się w piątek z aparatami i smartfonami na wrocławskim lotnisku. Wyjątkowe spotkanie Instameet Wroclaw Airport zaowocowało fantastycznymi zdjęciami, które uczestnicy udostępnili później na swoich profilach na Instagramie. Efekty ich pracy możecie śledzić m.in. na oficjalnym kanale grupy.

Jedyne w swoim rodzaju wydarzenie zgodnie z planem rozpoczęło się o godz. 17.00. Około 20 osób rozpoczęło fotografowanie w hali odlotów. Po wykonaniu zdjęć w terminalu, uczestnicy skierowali się na płytę lotniska, gdzie mogli przyjrzeć się codziennej pracy obsługi lotniska. Instagramersi odwiedzili również lotniskową Straż Pożarną oraz inne miejsca na co dzień niedostępne dla pasażerów – skąd mogli m.in. sfotografować przelatujące nad ich głowami samoloty.

Instameet Wroclaw Airport był doskonałą okazją, aby z bliska przyjrzeć się pracy lotniska, realizowanym operacjom lotniczym i architekturze obiektu. A co najważniejsze, okazją w pełni wykorzystaną w atmosferze świetnej zabawy. Więcej zdjęć z wydarzenia na oficjalnym kanale lotniska na Instagramie. Zapraszamy do śledzenia!


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę