Nowe połączenie na Ukrainę


Od końca października samoloty tanich linii lotniczych Wizz Air dwa razy w tygodniu polecą do Charkowa. Będzie to już czwarte lotnicze połączenie na Ukrainę dostępne z Wrocławia.

Rejsy z Wrocławia do Charkowa zaplanowano na godzinę 15.55 w środy i 14.35 w niedziele. Lot do Charkowa trwa nieco ponad 2 godziny. Wyloty z Charkowa o godz. 19.45 w środy i 18.25 w niedziele. Bilety dostępne są już  w systemie rezerwacyjnym przewoźnika.

- W ślad za sukcesem pozostałych połączeń na Ukrainę przewoźnik wzbogaca ofertę lotów na Wschód – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Porcie Lotniczym Wrocław. I dodaje: – Ostatni rok był dla nas okresem wzmożonej pracy nad rozwojem siatki międzynarodowych połączeń. Rozwijają się też połączenia niskokosztowe, w tym na Ukrainę, czego owocem są loty do Charkowa.

Jesienią 2016 roku Wizz Air uruchomił rejsy do Kijowa-Żuliany. Wiosną 2017 roku wystartował pierwszy samolot do Lwowa. Z kolei w listopadzie bieżącego roku ruszy kolejne połączenie ze stolicą Ukrainy – na największe międzynarodowe lotnisko tego kraju (Kijów-Boryspol) poleci Ryanair. Charków to zatem już czwarte połączenie z Wrocławia na Ukrainę.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę