Zimowe wakacje z biurem podróży


Zanzibar, czyli Wyspa Przypraw, okazał się hitem ubiegłej zimy. W tym roku nowościami w ofercie biur podróży z wylotem z Wrocławia są Zjednoczone Emiraty Arabskie i Oman. Rezerwując zimowe wakacje latem można sporo oszczędzić.

Wprawdzie lato w pełni, ale czas już pomyśleć o zimowym wypoczynku w egzotycznych krajach. W wakacje biura podróży oferują atrakcyjne ceny. Można sporo zaoszczędzić, a jest w czym wybierać.

Wypoczynek jesienią lub zimą warto zaplanować już teraz. Wybór terminów, w tym na okres świąteczny, Sylwestra czy ferie, jest w tej chwili największy. Swobodnie można też wybrać hotel, a także liczyć na korzystne ceny i atrakcyjne bonusy. Zimowa oferta czarterowa z Wrocławia jeszcze nigdy nie była tak egzotyczna i zróżnicowana – podkreśla Michał Kozak manager ds. rozwoju ruchu czarterowego w Porcie Lotniczym Wrocław.

Zatem dokąd się wybrać? Nowościami w ofercie biur podróży z wylotem z Wrocławia na zimę 2018/2019 są Zjednoczone Emiraty Arabskie, z Dubajem i Zatoką Perską na czele, oraz Oman. W ubiegłym roku debiutował Zanzibar, który od razu stał się przebojem. Do ZEA z Wrocławia polecimy w niedziele, do Omanu w środy, a na Zanzibar w niedziele. To oczywiście tylko trzy wybrane propozycje. Wycieczki z wrocławskiego lotniska w najbliższym sezonie zimowym oferują Itaka i Tui, czyli największe biura podróży w Polsce.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę