Lecimy nad polski Bałtyk


Piękna starówka Gdańska, portowa Gdynia i urokliwy Sopot. Czas nad polskie morze! Z Wrocławia do Trójmiasta dostaniemy się w nieco ponad godzinę. A stamtąd już niedaleko na Hel czy do Krynicy Morskiej.

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Niektórzy najlepiej czują się nad Bałtykiem i co roku wybierają  polskie morze, które przyciąga piaszczystymi plażami, bogatym życiem nocnym i sportami wodnymi. Wypad nad Bałtyk z Wrocławia umożliwiają tanie linie lotnicze Ryanair. Samoloty irlandzkiego przewoźnika odlatują do Gdańska trzy razy w tygodniu: wtorki, czwartki i soboty. Bilet na podróż tam i z powrotem można kupić już za  157 złotych (wylot 1 września z Wrocławia i 4 września z Gdańska)*. Lot w jedną stronę trwa nieco ponad godzinę.

- Gdańsk to piękne miasto, a zarazem znakomita baza wypadowa do dalszych wycieczek. Można wybrać się stamtąd na zachód w kierunku sportowego Helu lub na wschód w kierunku wypoczynkowej Krynicy Morskiej. Polskie morze na naprawdę sporo do zaoferowania – zachęca Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Z Gdańska mamy blisko do portowej Gdyni i urokliwego Sopotu ze sławnym molo i bogatym życiem nocnym. Dzięki Szybkiej Kolei Miejskiej przemieszczanie się po całym Trójmieście jest szybkie i komfortowe.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę