Dojazd na lotnisko jeszcze tańszy


Ryanair rozpoczął sprzedaż biletów łączonych na samolot i autobus WRO Airport Express, który w pół godziny dowiezie pasażerów do centrum miasta. W ramach biletu łączonego, przejazd pomiędzy lotniskiem a dworcem autobusowym kosztuje 8 zł.

Dzięki współpracy Polbus-PKS i Ryanair dojazd na wrocławskie lotnisko będzie jeszcze łatwiejszy i tańszy. Na stronie internetowej Ryanair można kupić bilety łączone: na samolot i autobus WRO Airport Express. Bilet na autobus kosztuje 8 złotych (standardowa cena to 10 zł).

Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z firmą Ryanair – mówi Krzysztof Balawejder, prezes zarządu Polbus-PKS. – Wierzymy, że połączenie sił największego przewoźnika autobusowego na Dolnym Śląsku oraz jednego z największych przewoźników lotniczych na świecie pozwoli pasażerom łatwiej zaplanować podróż do Wrocławia – dodaje.

WRO Airport Express to wahadłowe autobusy floty Polbus-PKS, kursujące pomiędzy lotniskiem a dworcem autobusowym. Na trasie zatrzymują się tylko przy placu Dominikańskim, dlatego podróż zajmuje zaledwie około pół godziny.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę