Odlotowa strefa kibica


Kibicuje się wszędzie – również w czasie podróży. Dlatego na wrocławskim lotnisku dba się o dobre samopoczucie fanów futbolu, którzy szykują się do wylotu w świat. W White House w hali ogólnodostępnej można obejrzeć każde spotkanie, sprawdzić wyniki i… samemu rozegrać mecz!

Wielkie kibicowanie związane z mistrzostwami świata w piłce nożnej zawitało też do Portu Lotniczego Wrocław. W barze White House w hali ogólnodostępnej działa strefa kibica. – Każdy fan futbolu, który nie chce przeoczyć meczu ulubionej drużyny, może tu obejrzeć każde spotkanie. Na bieżąco są też odnotowywane wyniki spotkań – mówi Monika Półtorzycka-Jon, menadżer ds. marketingu i PR w Porcie Lotniczym Wrocław. – Przy okazji można coś zjeść i wypić. Albo samemu rozegrać mecz – skoro to strefa kibica, są też stanowiska do gry w piłkarzyki – dodaje.

Do połowy lipca, gdy w Moskwie odbędzie się mecz finałowy, każdy może tu zajrzeć, by kibicować w towarzystwie innych fanów piłki kopanej. A przy okazji przygotować się na wielkie emocje, które czekają kibiców reprezentacji Polski od jesieni, kiedy wystartują rozgrywki w Lidze Narodów. W fazie grupowej Polacy zagrają w nich z Portugalią i Włochami. A to znaczy, że każdy będzie mógł wybrać się z Wrocławia na mecz naszej drużyny, bo oferta lotów do tych krajów jest bogata.

Dzięki połączeniom oferowanym przez niskokosztowych przewoźników z Portu Lotniczego Wrocław dotrzemy wygodnie do 6 miast włoskich miast: Rzymu, Bolonii, Mediolanu-Bergamo, Neapolu i Palermo z irlandzkim Ryanairem, a do Bari – z węgierskimi liniami Wizz Air. Również dostanie się na mecz do Portugaliijest bardzo łatwe. Z Wrocławia polecimy wygodnie do Lizbony (Ryanair) i do Porto (Wizz Air), które są głównymi ośrodkami piłkarskimi w tym kraju. Irlandzki przewoźnik ma w ofercie również loty do Faro.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę