Nowy, letni numer „HiFly” właśnie wylądował!


Czy można oprzeć się urokowi Grecji? Ile czasu trzeba zwiedzać Bolonię, by czegoś się o niej dowiedzieć? Do ilu miast świata dotrzemy z liniami Air France? Między innymi o tym wszystkim można przeczytać w bezpłatnym magazynie podróżniczym Portu Lotniczego Wrocław.

Grecji nie sposób się oprzeć – to tam się narodziła nasza cywilizacja. Hellada łączy wszystko, co potrzebne człowiekowi do życia: zarówno zakotwiczenie w historii, jak i wszelkie uciechy współczesności, bez których trudno wyobrazić sobie wypoczynek: piękne plaże, pyszne jedzenie, nowoczesne kluby nocne. Opierać się im nie ma sensu, zwłaszcza że mamy je na wyciągnięcie ręki dzięki tanim liniom. Ryanair proponuje dwa atrakcyjne połączenia: do Aten i na Kretę Chania. Ale są też loty czarterowe na piękne greckie wyspy, m.in. Kos, Korfu czy Zakynthos.

Tym, którzy już znają słoneczną Grecję, wrocławskie lotnisko zapewnia o wiele większe bogactwo możliwości. Nie mniej kuszącą perspektywą jest przecież spędzenie urlopu w pięknej Portugalii. Gratką dla wielbicieli zabytków i azulejos (słynnych, niebieskich kafelków ceramicznych) jest Porto – drugie pod względem wielkości miasto tego kraju. Tak zabierze nas węgierski Wizz Air. Z kolei Ryanair zachęca, byśmy zapomnieli o codzienności z perspektywy przepięknego Faro: miasta słynącego z doskonałej pogody, cudownych plaż i najsmakowitszych owoców morza.

Wśród miejsc, do których zagląda „HiFly” jest też urokliwa, włoska Bolonia oraz inne południowe miasta, które zapewniają niezapomniane wakacje. Ale od tego sezonu właściwie cały świat staje otworem przed tymi, którzy wybierają lot z Wrocławia. Wszystko to za sprawą nowego połączenia uruchomionego przez Air France. Bezpośredni lot do Paryża otwiera nieograniczone wręcz możliwości: samoloty należące do Grupy Air France KLM docierają aż do 314 miast w 116 krajach świata. Lot do Afryki, Azji czy do obu Ameryk staje się dzięki temu o wiele prostszy.

Bezpłatny magazyn „HiFly” jest dostępny na lotnisku i w punktach partnerskich portu we Wrocławiu i regionie, a także w wersji elektronicznej na stronie Portu Lotniczego Wrocław.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę