W czasie letnich upałów zaplanuj zimowy urlop


Największy wybór ofert, terminy dostępne, a ceny najniższe – lato to znakomity czas na zaplanowanie wycieczki czarterowej w środku zimy. Zwłaszcza że w ofercie największych biur podróży operujących z wrocławskiego lotniska pojawiły się atrakcyjne, egzotyczne nowości: Zjednoczone Emiraty Arabskie i Oman.

Oferta zimowych wojaży, dla których bazę stanowi Port Lotniczy Wrocław jeszcze nigdy nie była tak bogata. I tak egzotyczna! TUI proponuje gorące, zimowe wakacje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Nurkowanie w Zatoce Perskiej czy pływanie w wodach Zatoki Omańskiej to nie lada gratka. Drugą równie ciekawą nowością  tego sezonu zimowego –  proponowaną tym razem przez Itakę  - jest  Oman i korzystanie z wszystkich tamtejszych, gorących atrakcji.
Biuro podróży Itaka również tej zimy zaoferuje swój hit z poprzedniego sezonu – Zanzibar. Należąca do Tanzanii piękna wyspa na Oceanie Indyjskim gwarantuje niezapomniane przeżycia. Loty z Wrocławia już od końca grudnia.
Gorące wakacje w czasie zimowych miesięcy można zaplanować także na Riwierze Tureckiej (TUI), w Egipcie w Hurghadzie i Marsa Alam (TUI, Itaka)  oraz na Fuerteventurze (Itaka, TUI )  i Teneryfie (Itaka, TUI ).

Podjęcie decyzji o zimowym wypoczynku już teraz ma dwie, wielkie zalety. – Pierwszą jest to, że można wybrać dowolny termin, łącznie z tymi najpopularniejszymi, jak: Boże Narodzenie, sylwester i Nowy Rok czy ferie zimowe – podkreśla Michał Kozak, manager ds. rozwoju ruchu czarterowego Portu Lotniczego Wrocław. – Po wtóre, właśnie teraz  wycieczki można wykupić w najkorzystniejszych cenach – dodaje.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę