Wrocław bliżej Paryża


Pierwszy samolot w barwach Air France wyląduje w sobotę 26 maja na wrocławskim lotnisku. Najważniejsze nowe połączenie tego roku da naszym pasażerom dostęp do bogatej oferty francuskiego przewoźnika: to 184 miasta w 81 krajach świata.

Ze stolicy Francji do Wrocławia samolot będzie wylatywał 7 razy w tygodniu o godz. 9.45. W trasę powrotną, z Wrocławia wyruszy o 12.15 – Trwa ekspansja Grupy Air France KLM w Polsce. Po sukcesie nowych połączeń KLM z Krakowa i Gdańska, uruchomionych w ciągu ostatnich trzech lat, widzimy, jak duże jest zainteresowanie Polską ze strony zagranicznych turystów. Dlatego otwieramy nową trasę z Wrocławia do Paryża z uwagi na olbrzymi potencjał turystyczny i ekonomiczny regionu Dolnego Śląska – mówi Frantisek Siling, dyrektor generalny sprzedaży Air France KLM w Polsce.

Właśnie uruchomione loty otwierają przed pasażerami Portu Lotniczego Wrocław kolejne nowe możliwości. Przebogata siatka połączeń francuskich linii umożliwia dogodne połączenia z największymi portami lotniczymi w Azji, Afryce i obu Amerykach. Samoloty przewoźnika docierają do 184 miast w 81 krajach świata, a całej Grupy Lotniczej Air France KLM aż do 314 miast w 116 krajach. – Dzięki temu będziemy lepiej skomunikowani z Francją: skorzystamy z bogatej możliwości przesiadek na inne połączenia krajowe na tym lotnisku, a także z opcji podróży kombinowanej, czyli bezpośrednio z lotniska pociągiem TGV do różnych innych francuskich miast – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę