Spokojny lot, szalony sport, udane wakacje


Wypoczynek? Tak! Leżenie? Nie! Jeśli lubisz aktywnie spędzać urlop, poleć z Wrocławia do prawdziwego raju dla surferów, windsurferów i nurków. Teneryfa, Faro, Bari – każde z tych miejsc spełni Twoje oczekiwania.

Wiele pięknych plaż, silny wiatr, wysokie fale – Teneryfa ma wszystko, co niezbędne, by z przepisu na udany urlop nie wyszedł nam podróżniczy zakalec. Tu nie sposób się nudzić, bo każdego dnia można szaleć w innym miejscu. Również nowicjusze nie będą zawiedzeni, bo znajdą tu liczne szkoły surfingu, windsurfingu i nurkowania. A wieczorem, gdy pora odpocząć po aktywnym wypoczynku, można się zaszyć w jednym z licznych klubów, barów czy restauracji. Co najważniejsze, dotrzemy tam w każdy poniedziałek z liniami Ryanair. Ceny są atrakcyjne!

Zawodu nie przeżyje też żaden wielbiciel sportów wodnych, który na swoją urlopową bazę wypadową wybierze Faro. Będące bramą do Algarve, najpiękniejszej części portugalskiego wybrzeża  miasto ma do zaoferowania piękne piaszczyste plaże i niezwykłe widoki. To miejsce słynie z zapierających dech w piersiach widoków, ale też z północnego wiatru i długich, atlantyckich fal, które doceniają surferzy z całego świata. Instruktorów uczących podstaw też jest wielu. Na brak atrakcji kulinarnych nikt nie będzie narzekał – tutejsze owoce morza nie mają sobie równych. Ryanair oferuje tam loty z Wrocławia w każdy wtorek.

Jeśli jednak od języka hiszpańskiego i portugalskiego wolicie włoski, wybierzcie się do Bari.

To przepiękne włoskie miasto nad Adriatykiem ma wszystko, co potrzebne do udanego, aktywnego wypoczynku – mówi Monika Monika Półtorzycka-Jon, menadżer ds. marketingu i PR w Porcie Lotniczym Wrocław. Stolica Apulii uchodzi za najlepsze na Półwyspie Apenińskim miejsce do wszelkich wodnych szaleństw. Tu znajdziemy krystaliczną wodę, liczne plaże i wiatr cieszący zwolenników sportów. Są też piękne zabytki i włoskie kulinaria, które zachwycą każdego. A dotrzemy tam z Wrocławia samolotem Wizz Air w każdy wtorek i sobotę w zaledwie dwie godziny.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę