Przyjdź, posmakuj, poleć!


W wielki, europejski stół zamieni się wrocławski Rynek w pierwszych dniach czerwca. Głównym partnerem 10. edycji kulinarnego święta „Europa na Widelcu” jest Port Lotniczy Wrocław. Chętni będą mogli wyruszyć w smakowitą podróż w chmurach – „Dinner in the sky”.

Spróbować smaków Europy w jednym miejscu? Tylko we Wrocławiu jest to możliwe na tak wielką skalę! Tym razem w czasie wielkiej biesiady na Rynku będzie można posmakować specjałów z 10 europejskich państw. Aż do 8 z nich można się wybrać bezpośrednio z wrocławskiego lotniska. Warto więc dołączyć do „Europy na Widelcu”, popróbować, a później wybrać się na dłuższą degustację do: Belgii, Francji, Grecji, Włoch, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Norwegii czy Niemiec.

Żeby każdy mógł się zakosztować radości smacznego podróżowania i przekonać się, że warto, przygotowaliśmy coś specjalnego: „Dinner in the Sky”. 1 czerwca w godzinach od 18.40 do 22.00 oraz 2 czerwca od 13.00 do 22.00 na pl. Solnym w specjalnej lotniskowej strefie będą czekali na Was stewardzi i stewardessy. Po przejściu „kontroli bezpieczeństwa”, chętni dostaną kartę pokładową i zajmą miejsce przy stoliku. Zaraz po tym dźwig zabierze ich 40 metrów nad ziemię, gdzie będą mogli delektować się smakami Europy, podziwiając panoramę Wrocławia.

2 czerwca w samym Rynku stanie też strefa chillout z palmami, plażą i leżakami, by każdy mógł się upewnić, że słoneczne wczasy to coś, czego mu potrzeba. Niezdecydowanym dokąd lecieć doradzi biuro podróży Almatur, które przedstawi gorące oferty wylotów z Wrocławia.  W strefie tej będzie można też pobrać specjalny kupon i wziąć udział w konkursie „LEĆ Z WRO”, w którym do wygrania będą bilety lotnicze. – To lot z Wrocławia do Paryża i z powrotem dla dwóch osób liniami Air France, które 26 maja uruchamiają na tej trasie bezpośrednie loty – mówi Monika Półtorzycka–Jon manager ds. Marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław. Jak wygrać? Przyjść na Rynek, wypełnić kupon i być koniecznie na koncercie KAYAH, który będzie wielkim finałem wszystkich tych atrakcji. Do zobaczenia!


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę