Nowy parking B już działa


Ponad 350 pojazdów mieści właśnie oddany do użytku parking B. Dzięki temu przy wrocławskim lotnisku może zaparkować już około 4 tysięcy samochodów. To kolejne udogodnienie dla podróżnych przygotowane w nowym sezonie.

Nowy parking B znajduje się najbliżej hali odlotów. Pierwszy wjazd jest usytuowany jeszcze przed bramkami na lotnisko. Co istotne, wszystkie parkingi portu są w odległości umożliwiającej szybkie dojście do terminalu na piechotę. – Chodzi o to, by maksymalnie usprawnić podróż – bez względu na  to czy planujemy business day, trzydniowy wyjazd, czy lecimy z Wrocławia na dłuższe wakacje. Nowy parking B, właśnie oddany do użytku, gwarantuje, że dla każdego znajdzie się miejsce – zapewnia Jarosław Sztucki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Porcie Lotniczym Wrocław.

W tej chwili Port Lotniczy Wrocław dysponuje zróżnicowaną, kompletną ofertą dla osób chcących zostawić samochód przy lotnisku. Skorzystanie z krótkoterminowych parkingów A, B i C na jeden dzień kosztuje 24 zł, a 44 zł – na trzy dni. Na dłużej warto pozostawić auto na parkingu długoterminowym (D). Tam bilet na 7-8 dni postoju oznacza wydatek 59 zł, a 14-15 – tylko 79 zł. By zaoszczędzić nawet do 40 proc., warto wcześniej zarezerwować miejsce online. Dzięki temu można uniknąć wnoszenia opłaty w kasie. Umożliwia to również otrzymanie faktury elektronicznej. Możliwość rezerwacji online miejsc postojowych na nowym parkingu B pojawi się do końca kwietnia.

Oddany do użytku parking B jest kolejnym udogodnieniem przygotowanym z myślą o podróżnych w sezonie letnim. Lotnisko powiększyło też w ostatnim czasie liczbę punktów usługowo-handlowych. Przy udziale nowego operatora strefy wolnocłowej, firmy Baltona, wzbogacono m.in. liczbę i ofertę sklepów na lotnisku.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę