Port Lotniczy Wrocław, FlixBus i Polbus PKS łączą siły.


Od czerwca wrocławskie lotnisko znajdzie się w systemie sprzedaży FlixBus. Pasażerowie lądujący we Wrocławiu zyskają dostęp do pełnej siatki połączeń przewoźnika już po przylocie. Wrocław został ogłoszony jednym z trzech głównych centrów przesiadkowych FlixBusa w Polsce.

Partnerstwo z POLBUS-PKS oraz Portem Lotniczym Wrocław pozwoli nam na stworzenie w stolicy Dolnego Śląska bardzo wygodnego centrum przesiadkowego – mówi Michał Leman, Dyrektor Zarządzający FlixBus Polska – Pasażerowie lądujący we Wrocławiu uzyskają dostęp do pełnej siatki połączeń FlixBusa już na lotnisku. Z drugiej strony mieszkańcy wielu polskich i czeskich miast zyskają wygodne połączenie z lotniskiem.

Połączenie z Dworca Wrocław do Portu Lotniczego Wrocław będzie do kupienia w ramach biletów łączonych. Wówczas cena biletu na autobus WRO Airport  Express wyniesie 7 złotych. Będzie można je kupić na stronie www.flixbus.pl, poprzez aplikację przewoźnika lub w punktach sprzedaży (również na Dworcu Wrocław). Operatorem nowego połączenia będzie spółka Polbus PKS.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę