Wakacje na start


26 kierunków, a każdy z nich idealnym celem na wakacje. Hitem w tym sezonie będą Turcja i Grecja. W letniej ofercie biur podróży znalazło się też kilka nowości – między innymi Tivat w Czarnogórze i Antalya w Turcji.

Pierwsi pasażerowie na wakacje z Wrocławia polecą już 31 marca, a więc miesiąc wcześniej niż przed rokiem. Sezon letni zainauguruje turecka Antalya. W kwietniu dołączy do niej pięć greckich wysp (Kreta, Korfu, Kos, Rodos i Zakynthos) oraz hiszpańska Majorka.

– Wakacje przed pełnią sezonu są dobrym pomysłem. Pogoda już dopisuje, a wcześniejszy wyjazd pozwala uniknąć nadmiaru turystów – mówi Michał Kozak, manager ds. rozwoju ruchu czarterowego w Porcie Lotniczym Wrocław. – W dodatku ceny w kurortach w tym okresie są bardzo atrakcyjne – dodaje.

Jedną z nowości na lato 2018 z oferty biur podróży będzie czarnogórski Tivat, który może być ciekawą alternatywą dla Chorwacji. Miłośnicy Turcji będą mogli polecieć nie tylko do zapowiadającej się na przebój Antalyi, ale również innych kurortów, takich jak Izmir i Bodrum. Interesującą, nową propozycją jest też tunezyjska wyspa Dżerba. W tym sezonie zorganizowane wakacje z wrocławskiego lotniska oferują: Coral Travel -Wezyr Holidays, Exim Tours, Grecos, Itaka, Neckermann, Rainbow Tours, Sun&Fun i TUI. Podróżni mogą wybierać spośród 26 połączeń.

 


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę