Nowy rozkład lotów już jest


Już w tę niedzielę zadebiutuje letni rozkład lotów. Dla podróżujących to nie lada gratka. W siatce lotów zadebiutują nowe połączenia od tanich linii. Pasażerowie będą mogli się udać między innymi do Aten, Faro, Porto i Podgoricy.

Wśród 10 nowości aż 8 stanowią kierunki niskokosztowe. O 5 kierunków siatkę połączeń rozbudował Wizz Air. To Bari, Kutaisi, Göteborg, Porto i Bazylea. Przewoźnik dodaje też operacji na najpopularniejszych trasach (m.in. do Lwowa, Rejkiawiku, Londynu Luton). – Nowe kierunki i dodatkowe operacje na popularnych trasach to efekt rozbudowy bazy operacyjnej o drugi samolot – mówi Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketing i PR w Porcie Lotniczym Wrocław. – Dzięki temu nasza oferta jest coraz bardziej różnorodna, a każdy z pasażerów znajdzie w niej coś dla siebie – dodaje.

Nowości przygotował także Ryanair. Irlandzki przewoźnik zabierze nas między innymi do Aten. Pierwsze loty do stolicy Grecji wystartują 11 maja. – To idealne miejsce na spotkanie z historią, która otacza nas tam z każdej strony – mówi Monika Półtorzycka-Jon. Ponadto, Ryanair uruchamia również loty do Podgoricy i Faro. – To nieoczywiste kierunki, które mają wiele do zaoferowania. Tamtejsze klimaty urzekną każdego – dodaje.

W rozkładzie letnim pozostają nowości wprowadzone do rozkładu zimą 2018 roku, w tym Palermo, Neapol, Gdańsk czy Bruksela Charleroi. Gwarancję pogody dadzą też inne południowe kierunki irlandzkiego przewoźnika, które po zimowej przerwie wracają do siatki – Alicante, Barcelona Girona, Kreta Chania i Majorka. W sumie do wyboru pasażerowie będą mieli 50 tanich połączeń.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę