Biznes z polotem


Paryż, Stuttgart, dodatkowe loty do Düsseldorfu. We Wrocławiu przybywa lotów do największych portów przesiadkowych Europy. Poznaj zupełnie nowe możliwości podróży z wylotem ze stolicy Dolnego Śląska.

Debiut linii Air France i lotów na główne lotnisko w Paryżu to najważniejsza premiera tego roku. – Będziemy lepiej skomunikowani z Francją, skorzystamy z bogatej możliwości przesiadek na inne połączenia krajowe głównego paryskiego lotniska lub podróży kombinowanej, czyli takiej, w której po opuszczeniu samolotu, przesiadamy się np. w pociąg TGV – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. – Poza tym siatka Air France, obejmująca największe lotniska świata, pozwoli skorzystać z dużej liczby rejsów do Ameryki, Afryki czy Azji - dodaje.

Warta odnotowania jest też zwiększona aktywność grupy Lufthansa na wrocławskim lotnisku. Port Lotniczy Wrocław to trzecie lotnisko w Polsce, z którego oferuje najwięcej lotów. W nowym sezonie Eurowings (spółka-córka Lufthansy) zabierze pasażerów do Stuttgartu. Przewoźnik zwiększy również częstotliwość lotów do Düsseldorfu.

Loty do Paryża i Stuttgartu stanowią uzupełnienie oferowanych z Wrocławia połączeń do największych europejskich portów przesiadkowych: Zurychu (linie SWISS), Frankfurtu nad Menem i Monachium (Lufthansa), Kopenhagi (SAS), Warszawy i Tel Awiwu (PLL LOT). W sezonie letnim wrocławskie lotnisko zaoferuje 9 sieciowych połączeń na największe europejskie lotnsika.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę