Z Wrocławia w świat


Singapur, Nowy Jork, a może Montreal? Od maja Air France zabierze pasażerów z Wrocławia na główne lotnisko w Paryżu im. Charles’a de Gaulle’a. Dzięki temu można jeszcze wygodniej zaplanować dalszą podróż z przesiadką.

Połączenie z Wrocławia na główne lotnisko w Paryżu im. Charles’a de Gaulle’a wystartuje 26 maja 2018 roku. Samoloty na tej trasie będą latały codziennie – wyloty ze stolicy Francji zaplanowano na godzinę 9.45, natomiast z Wrocławia na 12.15. To debiut francuskiego przewoźnika Air France na wrocławskim lotnisku.

- To nasza najważniejsza premiera tego roku, która stwarza mnóstwo nowych możliwości. Ciekawym rozwiązaniem jest tzw. podróż kombinowana, czyli bezpośrednio z lotniska pociągiem TGV do innych francuskich miast – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. – Poza tym Air France proponuje niezwykle bogatą siatkę połączeń, dzięki której możliwy jest lot do Azji, Afryki czy Ameryki dodaje.

Z głównego lotniska w Paryżu dostaniemy się między innymi do Bostonu, Montrealu, Los Angeles, Nowego Jorku, Nairobi czy Singapuru. Komfortowe zaplanowanie dalszej podróży umożliwia również przesiadka w innych europejskich portach przesiadkowych – Zurychu (linie SWISS), Frankfurcie nad Menem i Monachium (Lufthansa), Düsseldorfie (Eurowings), Kopenhadze (SAS), Warszawie i Tel Awiwie (PLL LOT), a od 25 marca także Stuttgarcie (Eurowings).


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę