Wakacje od marca


Nie lipiec, nie czerwiec, a marzec. Jeszcze w tym miesiącu na wrocławskim lotnisku rozpoczną się wakacje. Biura podróży proponują ponad 25 kierunków. Które będą hitami lata?

Pierwsi pasażerowie wylecą na wakacje z Wrocławia już 31 marca, czyli miesiąc szybciej niż przed rokiem. – Coraz więcej pasażerów decyduje się na wcześniejszy odpoczynek, poza sezonem – mówi Michał Kozak, manager ds. rozwoju ruchu czarterowego w Porcie Lotniczym Wrocław. – Pogoda już dopisuje, ceny są niższe, a na miejscu nie ma tak wielu turystów – dodaje.

Nowy sezon zainauguruje turecka Antalya. To właśnie Turcja może być hitem tego lata. Przyciąga słonecznymi plażami, turkusowym morzem, bogatymi możliwościami uprawiania sportów wodnych i beztroskim wypoczynkiem. Dodatkowym walorem jest niska cena – za tygodniowy pobyt w opcji all inclusive zapłacimy około 1500 zł. W kwietniu do wrocławskiej oferty dołączy pięć greckich wysp (Kreta, Korfu, Kos, Rodos i Zakynthos) oraz hiszpańska Majorka.

W sumie w siatce na lato 2018 znajdzie się ponad 25 kierunków czarterowych, w tym kilka nowości. Jedną z nich jest Czarnogóra (Tivat), która może być ciekawą alternatywą dla Chorwacji. Miłośnicy Turcji będą mogli polecieć nie tylko do Antalyi, ale również innych kurortów, takich jak Izmir, Bodrum, Dalaman. Interesującą propozycją jest też tunezyjska wyspa Dżerba.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę