Nowości od linii Ryanair


Debiutująca Czarnogóra i jeszcze więcej Portugalii w ofercie tanich linii. Ryanair zapowiedział uruchomienie wiosną 2018 r. lotów z Wrocławia do Faro i Podgoricy. Będą realizowane raz w tygodniu. To trzecia, po Atenach, nowość od irlandzkiego przewoźnika w najbliższym sezonie.

Linie Ryanair mają ambitne plany wobec Wrocławia. W 2018 roku chcą obsłużyć tutaj 1,4 mln pasażerów. Wiosną tego roku zaproponują aż 33 trasy, w tym trzy nowości – Podgoricę w Czarnogórze, Faro w Portugalii i ogłoszone wcześniej Ateny. To ukłon w stronę pasażerów, którzy wolą samodzielnie organizować sobie wyjazdy wakacyjne. – To doskonałe uzupełnienie kilkunastu południowych kierunków, zwłaszcza hiszpańskich i włoskich oferowanych z naszego lotniska – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Faro położone jest w południowej Portugalii. Region Algavre, w którym się znajduje, słynie z najpiękniejszych plaż w kraju, ale również z budzących zachwyt zabytków Starego Miasta. Otaczające je grube mury skrywają budynki, których historia sięga nawet IX wieku.

Z kolei Podgorica to miejsce, do którego powinien zajrzeć każdy, kto czuje, że w jego sercu jest trochę Bałkanów. Tamtejsza historyczna zabudowa w połączeniu z krajobrazami i dziką przyrodą, to punkty obowiązkowe na trasie zwiedzania tego rejonu Europy. Dzięki atrakcyjnym cenom i położeniu przy Morzu Śródziemnym, Czarnogóra  jest doskonałą alternatywą dla Chorwacji.
Bilety lotnicze do Faro i Podgoricy wkrótce będą dostępne na stronie przewoźnika.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę