Kiedy odbierasz bliskich


Hala ogólnodostępna Portu Lotniczego Wrocław – to tutaj zaczynamy naszą podróż z Wrocławia. To też miejsce, w którym czekamy na bliskich przylatujących z dalszej lub bliższej podróży. Jej przestrzeń przystosowano tak, by wszyscy czuli się tu jak najlepiej.

- Chcemy, żeby nasi goście czuli się komfortowo już po przekroczenia progu terminalu– mówi Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR w Porcie Lotniczym Wrocław. – Hala ogólnodostępna to pierwsze miejsce, z którym stykają się podróżni, więc jest poniekąd naszą wizytówką. Można tam zjeść, napić się kawy, odpocząć. Stawiamy nie tylko na relaks, ale też praktyczność. Dlatego nasi pasażerowie mogą tam skorzystać z usług kantoru, wypożyczalni samochodów czy bankomatów – dodaje.

Nowością w hali ogólnodostępnej jest sklep Baltona. Zakupy może zrobić w nim każdy, kto odwiedzi lotnisko (nie jest wymagana karta pokładowa). W ofercie są perfumy, kosmetyki i akcesoria podróżne, również te w limitowanych, występujących tylko na lotniskach, edycjach. A co po zakupach? Oczywiście kawa i coś „na ząb”. W części ogólnodostępnej terminalu dostępne są kawiarnie Whitehouse i Costa Coffee, która latem otwiera zewnętrzny ogródek. Poza tym, po przejściu na taras widokowy, możemy skorzystać z usług Legendario. Czekają tam ciepłe i zimne dania, napoje i desery. Odpoczynek połączony z serwowaną tam kawą oraz widokiem lądujących i odlatujących samolotów sprawi, że czas minie nam błyskawicznie.

Poza częścią gastronomiczną, odwiedzający mogą też skorzystać z usług wypożyczalni samochodów, kantoru i bankomatów. W centralnej części hali znajduje się punkt informacji, w którym pasażerowie mogą uzyskać pomoc w sprawach ich podróży, a także informacja turystyczna, gdzie dowiemy się o najciekawszych atrakcjach regionu.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę