Słoneczne Bari z wylotem z Wrocławia


Słońce, plaże i historyczne zabytki. Takie właśnie jest Bari – nowy kierunek w siatce wrocławskiego lotniska. Linie Wizz Air uruchamiają połączenia 31 marca. Loty będą odbywać się 2 razy w tygodniu – we wtorki i soboty. Bilety są już w sprzedaży.

Ceny są atrakcyjne. Za podróż w drugiej połowie kwietnia zapłacimy niecałe 200 zł*. Ze względu na dni operacji – wtorki i soboty – połączenie do Bari jest dobrym pomysłem na przedłużony weekendowy wyjazd. – Myślę, że wielu pasażerów doceni uroki Bari i całego regionu Apulia. Znajdziemy tam wszystko, co we Włoszech najlepsze – świetną kuchnię, wspaniałe zabytki, piękne plaże i słońce – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. – To kolejne połączenie od linii Wizz Air, które wiosną rozbudują we Wrocławiu swoją bazę operacyjną o drugi samolot i wzmocnią swoją obecność o dodatkowe loty – dodaje.

Bari jest piątym nowym kierunkiem, który wiosną pojawi się we wrocławskiej ofercie linii Wizz Air. Węgierski przewoźnik zapowiedział również uruchomienie lotów do Porto, Kutaisi, Bazylei Miluza i Göteborga. W nowym sezonie linie zwiększą też częstotliwość lotów na najpopularniejszych trasach.

Wraz z nowym połączeniem do Bari, Wizz Air zaoferuje w sumie 16 tras z Wrocławia do 12 krajów. Najwięcej do Wielkiej Brytanii (Londyn Luton, Doncaster Sheffield i Birmingham). Proponuje również dwa skandynawskie połączenia (Oslo Torp i Sztokholm Skavsta) i dwa na Ukrainę (Kijów i Lwów). Siatkę uzupełniają Reykjavik, Dortmund i Eindhoven, a także nowość sezonu zimowego – Agadir.

*Wizz Air – 198 zł, lot w obie strony z bagażem podręcznym w terminie 14.04.-21.04. Cena aktualna na dzień 17.01.2018.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę