Najnowszy numer HiFly już jest


Rekordowy rok na wrocławskim lotnisku, gorące wakacje w środku zimy i odkrywanie Wrocławia na nowo. Między innymi to znajdziecie w najnowszym numerze HiFly, który już jest dostępny dla czytelników.

Bezpłatny magazyn Portu Lotniczego Wrocław, dostępny jest na lotnisku, a także w licznych punktach partnerskich we Wrocławiu i regionie (m.in. restauracje, kawiarnie, hotele, biura podróży). Można go też przeczytać w wersji elektornicznej na naszej stronie internetowej. A jest co czytać – w najnowszym numerze między innymi o roku rekordów. Czytelnicy znajdą tam informacje na temat tego, jakie nowości pojawią się w siatce lotów z Wrocławia.

- Pamiętamy, że na biciu rekordów świat się nie kończy i cały czas podnosimy sobie poprzeczkę - mówi Dariusz Kuś, prezes zarządu Portu Lotniczego Wrocław. – Nowością w siatce połączeń są loty na Zanzibar – najbardziej egzotyczne miejsce, do którego dotrzemy bezpośrednio z Wrocławia – dodaje.

Inną nowością, która przywołuje wspomnienia gorącego lata nawet w środku zimy, jest Agadir – temat numeru. Największy kurort Maroka, położony nad Oceanem Atlantyckim jest idealnym wyborem dla fanów słońca i dobrej zabawy. Kryje w sobie też wiele tajemnic, które w części odkryjemy na kartkach HiFly.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę