2018 rokiem nowości


Porto, Turyn, Kutaisi. To tylko niektóre z nowych miejsc, do których z Wrocławia polecimy w nadchodzącym roku. Swoje nowe połączenia otworzą Ryanair i Wizz Air, pojawią się także nowości czarterowe. Pierwsza z nich – Zanzibar rusza już 7 stycznia.

Jako pierwszy zadebiutuje lot do Zanzibaru. Pierwszy  rejs z biurem podróży Itaka planowany jest na niedzielę, 7 stycznia. Drugą zimową propozycją, również obsługiwaną przez Itakę, jest Turyn. Do stolicy Piemontu polecimy 13, 20 i 27 stycznia, co czyni z Turynu idealny cel podróży w trakcie zimowych ferii.

- Wiele nowości pojawi się również na wiosnę. Szczególnie atrakcyjne wydają się być połączenia do Porto. Samoloty na tej trasie będą latać w soboty i wtorki, co  ułatwia zaplanowanie przedłużonego weekendu – mówi Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław. – Alternatywą dla ciepłego Porto jest chłodniejszy, ale na pewno nie mniej ciekawy Goteborg, do którego polecimy w piątki i poniedziałki – dodaje.

Poza wspomnianymi Porto i Goteborgiem, w marcowej ofercie Wizz Air pojawią się także Kutaisi w Gruzji i Bazylea w Szwajcarii. To nie koniec nowości – od maja polecimy też do Aten razem z liniami Ryanair.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę