Ferie z wylotem z Wrocławia


Spacer z Wezuwiuszem w tle, widok z bolońskich dwóch wież czy niepowtarzalna atmosfera Sycylii. Włoskie kierunki potrafią być atrakcyjne nie tylko latem, dzięki czemu są popularnym celem podróży w trakcie zimowych ferii. Ceny są konkurencyjne.

Jako pierwsi, swoje ferie rozpoczną między innymi uczniowie na Dolnym Śląsku. Wypoczywać będą już od 15 stycznia. Warto zaplanować ten okres już teraz, zwłaszcza, że ceny lotów są niezwykle atrakcyjne. Wśród najkorzystniejszych ofert znajdziemy kierunki włoskie, w tym nowości oferowane przez tanie linie. Za bilety w dwie strony do Bolonii zapłacimy 218 zł*. Niewiele więcej mają kosztować bilety do Palermo i Neapolu – to nowości w aktualnej siatce lotów.

- Mamy najbogatszą zimową siatkę połączeń w historii. To sprawia, że każdy powinien znaleźć kierunek dla siebie – mówi Dariusz Kuś, prezes zarządu lotniska we Wrocławiu. – Włochy są bardzo popularne, ponieważ nawet zimą są słoneczne i cieplejsze niż Polska – dodaje. Z Wrocławia można polecieć również do Mediolanu i Rzymu.

W sumie zimowy rozkład Portu Lotniczego Wrocław to ponad 50 połączeń. Nowością są między innymi wycieczki na Zanzibar, które oferuje biuro podróży Itaka. Oferta w sprzedaży – pierwszy lot zaplanowano na 7 stycznia 2018 roku. To będzie najdalsze miejsce, do którego dotrzemy bezpośrednio z wylotem z Wrocławia. Inne nowości to między innymi Zurych, Edynburg i Bruksela Charleroi.

*Ryanair – 218 zł – w terminie 17.01-21.01, w dwie strony, podróż z bagażem podręcznym (cena aktualna na dzień 20.11)


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę