Szybki lot w Nowy Rok


Sztuczne ognie nad Oceanem Atlantyckim, szampan na Piazza del Popolo czy aktywny wypoczynek na stoku narciarskim. Sylwestrową zabawę warto zaplanować już teraz. Dogodne terminy lotów i szybki czas podróży sprawiają, że bez przeszkód możemy spędzić kilka dni w najpopularniejszych miejscach w Europie.

W tym roku latający z Wrocławia mogą po raz pierwszy spędzić Sylwestra w Agadirze – kierunek jest nowością w zimowej siatce połączeń (Wizz Air). W grudniu temperatura powietrza wynosi tutaj około 21 stopni Celsjusza – to sprawia, że nadmorskie kluby przyciągają imprezowiczów również w sylwestrowy wieczór. Wyprawa do Maroka to okazja, by tę jedyną w roku noc spędzić w otoczeniu okazałych portów, majestatycznych zabytków i malowniczych zatok.

Kolejną noworoczną propozycją jest Oslo, które zachęca zaskakującym połączeniem dzikiego, górskiego krajobrazu z nowoczesną, designerską zabudową. Szczypiący w policzki mróz i gwarantowany śnieg w połączeniu z bliskością narciarskich stoków, to idealna propozycja dla miłośników zimowych szaleństw. Kierunek Oslo (Torp) obsługują linie Ryanair oraz Wizz Air. Ceny lotów w obie strony rozpoczynają się od 160,20*.

Myśląc o przywitaniu Nowego Roku w południowych metropoliach, naturalnym wyborem jest Rzym** lub Lizbona***. Miasta proponują idealne połączenie imprezy sylwestrowej z pełnym wrażeń kilkudniowym wyjazdem, którego głównymi bohaterami są place, fontanny, zabytki i urokliwe zakątki. Poza tym Sylwester tutaj to często wielki, darmowy koncert z udziałem międzynarodowych gwiazd i widowiskowym pokazem fajerwerków.

*Ryanair – 160,20 zł – w terminie 31.12-04.01, w obie strony, podróż z bagażem podręcznym (cena aktualna na dzień 09.11). Wizz Air – 188 zł – w terminie 30.12 -4.01., w obie strony, z bagażem podręcznym (cena aktualna na dzień 13.11)
**Ryanair – 478 zł – w terminie 31.12-07.01, w obie strony, podróż z bagażem podręcznym (cena aktualna na dzień 09.11).
***Ryanair – 968 zł – w terminie 30.12-3.01, w obie strony, podróż z bagażem podręcznym (cena aktualna na dzień 13.11).


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę