Nowe sklepy w terminalu


Baltona otworzy sześć sklepów na wrocławskim lotnisku. To rezultat konkursu rozstrzygniętego przez Port Lotniczy Wrocław. Podróżni skorzystają z jeszcze większego wyboru artykułów spożywczych, kosmetyków, słodyczy, książek czy odzieży. Pierwsze otwarcia zaplanowano na grudzień.

- Port Lotniczy Wrocław jest jednym z najszybciej rozwijających się lotnisk w Polsce, a nasze sklepy cieszą się dużym zainteresowaniem. Wkrótce pasażerowie będą mogli skorzystać z jeszcze bogatszej oferty. Baltona wygrała konkurs i została wybrana ponieważ spełniła w najwyższym stopniu wszystkie warunki i zapewniła, że wdroży oczekiwane przez nas standardów obsługi pasażerów, co jest dla nas bardzo ważne – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Baltona jest jednym z największych operatorów sklepów wolnocłowych na lotniskach regionalnych w Polsce. Do maja 2018 roku uruchomi sześć lokali w Porcie Lotniczym Wrocław. W największym, Wroclaw Duty Free, zaproponuje między innymi artykuły spożywcze, perfumy, kosmetyki, akcesoria, alkohol, wyroby tytoniowe. Ciekawą nowością będzie Spirit of Poland – sklep specjalizujący się w polskich produktach regionalnych. Firma otworzy również Fashion Boutique, który zaoferuje ubrania, biżuterię i akcesoria oraz Zoom, gdzie pasażerowie kupią książki i prasę. W hali odlotów non-Schengen Baltona uruchomi lokal ze swoimi bestsellerami. Nowość pojawi się także na parterze w hali ogólnodostępnej – Landside Boutique. Sklep zaproponuje między innymi perfumy i kosmetyki, wsparte ofertą modową.

Projekt powierzchni handlowej, opracowany przez londyńską pracownię The Design Solution, będzie nawiązywał do tradycyjnych elementów architektury Wrocławia – Rynku, Starego Miasta, mostów, krasnali – zachowując jednocześnie synergię z lotniskiem. Nie zabraknie nowoczesnej technologii, która ułatwi i uprzyjemni klientom zakupy. Nowe sklepy powstaną w miejscu dwóch lokali Heinemann Duty Free&Travel Value, Virgin, Emanuel Berg, S&A Jewellery Design. Pasażerowie nadal będą mogli zrobić zakupy w sklepie Polski Folk. Proponuje on pamiątki i gadżety z symbolem Wrocławia i Polski, a także pocztówki i przewodniki.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę