Leć na mecz z Wrocławia


Real Madryt, FC Barcelona, a może Borussia Dortmund? Z Wrocławia polecimy bezpośrednio do kilkunastu miast z drużynami grającymi w Lidze Mistrzów.

Wyjazd na mecz ulubionej drużyny można połączyć z udanym city breakiem. Poza niezapomnianymi emocjami na boisku, europejskie metropolie oferują mnóstwo atrakcji. Kilka ciekawych dni w połączeniu ze sportowym spektaklem na najwyższym światowym poziomie, można spędzić między innymi w Madrycie, Londynie lub Monachium – mówi Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR w Porcie Lotniczym Wrocław.

Madryt (z oferty linii Ryanair) to bardzo „piłkarski” kierunek. Mecze na stadionach Realu i Atletico gwarantują emocje i niepowtarzalną atmosferę. Kibice przekonają się o tym już 22 listopada (Atletico Madryt – AS Roma) i 6 grudnia (Real Madryt – Borussia Dortmund). Z Wrocławia można też polecieć do Londynu (Ryanair, Wizz Air), w którym 5 grudnia spotkają się Chelsea i Atlético Madryt. Wrocławscy podróżni będą mogli zobaczyć również inne wyczekiwane spotkania. Tego samego dnia w Monachium (Lufthansa) rozegrany zostanie mecz Bayern – PSG.

Faworytów Ligi Mistrzów można też obejrzeć w innych europejskich metropoliach, do których oferowane są loty z Wrocławia. Są to między innymi: Neapol i Bruksela (nowości w aktualnym rozkładzie lotów), Manchester, Dortmund, Paryż, Lizbona, Glasgow, Rzym czy Liverpool. Warto śledzić oferty przewoźników – bilety lotnicze na jesień kupimy teraz w okazyjnych cenach. Więcej informacji na stronach przewoźników.

 


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę