Poznaj turystyczne inspiracje


Jesień przyniesie pasażerom wrocławskiego lotniska rekordową liczbę połączeń. Wśród nich znajdują się między innymi Agadir, Palermo, Neapol, a także Zurych, który jest tematem nowego numeru magazynu HiFly.

HiFly, bezpłatny magazyn Portu Lotniczego Wrocław, dostępny jest na lotnisku i w punktach partnerskich we Wrocławiu i regionie, a także w wersji elektronicznej na stronie lotniska. Tematem nowego numeru jest Zurych – finansowa stolica Szwajcarii. Przyciaga nie tylko biznesmenów, ale również turystów. Jest idealnym miejscem na relaks nad bajkowym jeziorem, designerskie zakupy czy romantyczną kolację na statku. HiFly pokazuje również pozostałe kierunki, które debiutują w zimowym rozkładzie lotów. Palermo czy Neapol jesienią potrafią być równie urokliwe co latem, a przy okazji nie ma tu tylu turystów i o tej porze roku nie doskwierają upały.

Jesień to nie tylko lotnicze nowości, ale też nowa oferta w naszym terminalu. Wkrótce pasażerowie Portu Lotniczego Wrocław będą mogli skorzystać z jeszcze większej liczby sklepów, butików odzieżowych czy drogerii. To kolejny krok w stronę dalszego rozwoju oferty wrocławskiego lotniska.

Nowy numer to także okazja do bliższego poznania stolicy Dolnego Śląska. Specjalnie dla nas Bartosz Porczyk, aktor Teatru Polskiego we Wrocławiu, opowiada o swoich ulubionych szlakach wrocławskich wędrówek. Nie zabraknie miejsc nieoczywistych i pełnych inspiracji. Dzięki temu złotą polską jesień będziemy mogli poznać od każdej strony. Zapraszamy do lektury!


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę