Kusząca Grecja


W ofercie biur podróży w sezonie letnim znajdziemy aż 8 propozycji wypoczynku w słonecznej Grecji. Wśród propozycji lotów czarterowych są Kreta-Chania i Kreta-Heraklion, wyspy Rhodos, Kos, Zakynthos, Korfu, Saloniki oraz nowość – Kefalonię.

- Grecja już od kilku sezonów cieszy się bardzo dużą popularnością. Kefalonia podtrzymuje ten trend. Piękne plaże, gwarancja słońca, mnóstwo atrakcji dla aktywnych, zabytki oraz lokalne specjały są sprawdzone i przyciągają rzesze podróżnych – mówi Michał Kozak, manager ds. rozwoju ruchu czarterowego w Porcie Lotniczym Wrocław.

Wycieczki biur podróży do Grecji są wciąż w sprzedaży. Z wrocławskiego lotniska zorganizowane wakacje w tym kraju oferują: Coral Travel – Wezyr Holidays, Exim Tours, Grecos, Itaka, Neckermann, Rainbow Tours, Sun&Fun i TUI. Z Wrocławia do Chanii na Krecie w korzystnej cenie polecimy też z liniami lotniczymi Ryanair. Połączenia realizowane są dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki. Dzięki temu można zaplanować krótki city break lub dłuższy wypoczynek.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę