Letni numer HiFly już jest


Tematem nowego wydania magazynu HiFly jest Tel Awiw – nowość w siatce połączeń od PLL LOT, która ma szansę stać się przebojem najbliższych miesięcy. Z pewnością zainteresuje zarówno turystów, którzy poszukują doznań kulturowych, jak i osoby podróżujące w celach biznesowych. Długo oczekiwanym połączeniem jest  też druga opisana nowość – Reykjavik. Warto zaplanować tutaj choćby weekendowy city break, by znaleźć ochłodę przed letnimi upałami i pozwolić się oczarować atmosferze tego regionu.

Letni HiFly przybliża również nieznane oblicza Wysp Brytyjskich – Edynburga, Shannon, East Midlands czy Leeds Bradford. Nowy numer to także gratka dla miłośników literatury. O stolicy Dolnego Śląska opowiada Marek Krajewski – znany pisarz, autor popularnych kryminałów, których akcja zwykle toczy się w dawnym Wrocławiu. W magazynie wrocławskiego lotniska tradycyjnie już nie brakuje kalendarza najciekawszych wydarzeń, na które można dotrzeć z wylotem z wrocławskiego lotniska.

Bezpłatne, dwujęzyczne czasopismo Portu Lotniczego Wrocław ukazuje się cztery raz w roku, jest dostępne na terenie wrocławskiego lotniska, na jego stronie internetowej, a także w kilkuset biurach podróży oraz  licznych punktach restauracyjnych i hotelowych regionu. Warto przypomnieć, że w ostatnim czasie magazyn został ponownie uhonorowany przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska. Czasopismo otrzymało wyróżnienie w konkursie „Szpalty Roku”.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę