Izrael w zasięgu lotu


20 czerwca o godz. 7.05 z Portu Lotniczego Wrocław wystartował pierwszy samolot PLL LOT do Tel Awiwu, który jest nowością w letniej siatce połączeń wrocławskiego lotniska. Z tej okazji przewoźnik przygotował wiele atrakcji. Pasażerowie mogli zrobić zdjęcia z zabawnymi gadżetami w wakacyjnej fotobudce, spróbować przekąsek i napojów, wziąć udział w warsztatach kaligraficznych, a także wypocząć w komfortowej strefie chillout z leżakami i palmami.

Cieszymy się, że oferta sieciowych połączeń z naszego lotniska wzbogaciła się o tak atrakcyjny kierunek – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. – Tel Awiw jest najważniejszą metropolią w tamtym regionie świata, a także centrum finansowym
i technologicznym o globalnym znaczeniu. Z pewnością zainteresuje on zarówno turystów, którzy poszukują doznań kulturowych, jak i osoby podrózujące w celach biznesowych – dodaje.

Samoloty na trasie do Tel Awiwu latają teraz dwa razy w tygodniu – w każdy wtorek i piątek. Podróż na tej trasie trwa 3 godz. 50 minut. Rejsy z Wrocławia do Tel Awiwu obsługiwane są nowoczesnymi samolotami Boeing 737-800 NG. Obecnie PLL LOT obsługują z Wrocławia krajowe połączenie do Warszawy. Na tej trasie pasażerowie mają do dyspozycji sześć rejsów dziennie.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę