Magazyn HiFly znów nagrodzony


HiFly, kwartalnik Portu Lotniczego Wrocław, został po raz kolejny wyróżniony w konkursie „Szpalty Roku”. Jury doceniło magazyn za bardzo dobre okładki i zdjęcia wewnątrz magazynu, praktyczne porady i ciekawostki dla podróżujących. Konkurs jest organizowany przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska. Wydarzenie wyróżnia najlepsze projekty marketingowe w kraju.

- HiFly nie tylko promuje bogatą ofertę portu, ale można w nim znaleźć mnóstwo informacji, ciekawostek oraz kulturalnych wydarzeń – mówi Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław. – W magazynie jest wiele interesujących materiałów o Wrocławiu i Dolnym Śląsku. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – dodaje.

Bezpłatne, dwujęzyczne czasopismo Portu Lotniczego Wrocław ukazuje się cztery raz w roku, jest dostępne na terenie wrocławskiego lotniska, na jego stronie internetowej, a także w kilkuset biurach podróży oraz w licznych punktach restauracyjnych i hotelowych w regionie. We wcześniejszych latach magazyn otrzymał nagrody: Złote Szpalty, Okładka Roku oraz wyróżnienie za największe postępy.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę