Z Wrocławia do Zurychu


Linie Swiss ogłosiły uruchomienie lotów z Wrocławia do Zurychu. Rejsy na tej trasie będą realizowane trzy razy w tygodniu – w poniedziałki, środy i piątki. Pierwszy samolot wystartuje w tym kierunku 29 października 2017 roku.

Połączenie do Zurychu obsługiwane będzie przez Swiss Airlines, które debiutują właśnie na wrocławskim lotnisku. Samoloty z Zurychu będą lądowały we Wrocławiu w każdy poniedziałek o godz. 9.05, środę o 14.20 i piątek o 19.05. Z Wrocławia do Zurychu polecimy w poniedziałki o godz. 9.50, środy o 15.05 i piątki o 19.50. Podróż potrwa godzinę i 40 minut.
- Z ogromną przyjemnością rozpoczynamy współpracę z nowym we Wrocławiu przewoźnikiem – linią Swiss Airlines. Połączenie do Zurychu to przede wszystkim świetna wiadomość dla naszych pasażerów podróżujących w interesach, ale również dla osób, które zamierzają udać się w tym kierunku w poszukiwaniu turystycznych atrakcji – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Loty do Zurychu będą uzupełnieniem oferowanych z Wrocławia połączeń do największych europejskich hubów przesiadkowych – obecnie to 17 połączeń dziennie, między innymi Frankfurt, Monachium, Dusseldorf, Kopenhaga i Warszawa. Z przesiadką w tych miastach można dolecieć między innymi do Chicago, Nowego Jorku, Toronto, Los Angeles, Buenos Aires Szanghaju, Hong Kongu czy Singapuru.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę