Odliczanie do wakacji


Romantyczne gondole, zachwycające zabytki, klimatyczne restauracje. Już 4 czerwca z Wrocławia ruszy połączenie linii Ryanair do Wenecji Treviso.

Samoloty z Wrocławia do Wenecji Treviso będą latały dwa razy w tygodniu – w środy oraz w niedziele. Dzięki temu podróżni mogą swobodnie zaplanować krótszy lub dłuższy wyjazd do „miasta na wodzie”, który można połączyć ze zwiedzaniem regionu.

- Wenecja jest jednym z tych miejsc, o których mówi się, że trzeba je zobaczyć przynajmniej raz w życiu. Atrakcje miasta to przede wszystkim słynne rejsy gondolami i vaporetti – tramwajami wodnymi, zwiedzanie Bazyliki Św. Marka, Pałacu Dożów, ale także długie spacery pośród wąskich uliczek i pięknych mostów. Poza tym z Wenecji blisko jest do Werony, Padwy i nad przepiękne jezioro Garda, które jest rajem dla fanów sportów wodnych i rowerzystów – mówi Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław.

W czerwcu bilety do Wenecji można kupić już za 318 zł*. Z Wrocławia w korzystnej cenie można polecieć również do trzech innych włoskich miast: Bolonii, Mediolanu Bergamo i Rzymu Ciampino. Połączenia realizuje Ryanair. Warto przypomnieć, że jesienią irlandzki przewoźnik wprowadzi dwa nowe włoskie połączenia. Od 29 października wrocławscy podróżni polecą do Neapolu i Palermo. Bilety w sprzedaży.

*Ryanair – 318 zł – w terminie 19.06-26.06.2017, w dwie strony, podróż z bagażem podręcznym (cena aktualna na dzień 29.05.2017).


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę