Odlotowa młoda para


Prosto sprzed ołtarza do samolotu. Co z weselem?  Anna i Maciej uznali, że lepiej od razu wybrać się w podróż poślubną.

Są zresztą zapalonymi podróżnikami – wspólnie zwiedzili m.in. Japonię, doskonale wspominają też podróż na Islandię, gdzie zresztą Maciej oświadczył się Annie. Port Lotniczy Wrocław to ich okno na świat. Tym bardziej, że Maciej jest kapitanem linii Wizz Air we wrocławskiej bazie przewoźnika. Dokąd polecieli prosto sprzed ołtarza? Wybrali Kretę. To ich pierwsza wspólna podróż na tę grecką wyspę.
- Młodej parze składamy najlepsze życzenia na nowej drodze życia. Cieszymy się przy tym, że mogliśmy spełnić jej marzenie o nietypowej sesji zdjęciowej. Fotografie z wrocławskim terminalem w tle już zawsze będą przypominały im wspólne chwile – mówi Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław.
To nie pierwszy raz, gdy Port Lotniczy Wrocław był świadkiem podobnego wydarzenia. 22 września 2012 roku w nowym terminalu miały miejsce pierwsze oświadczyny. Z czasem par, które postanowiły powiedzieć sobie tutaj „tak” było więcej. Później, podobnie jak Maciej i Anna, chętnie wracali na nasze lotnisko, żeby zrobić sobie wspólne zdjęcia albo wyruszyć w podróż poślubną.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę