Poznaj Executive Lounge


Salon Executive Lounge jest komfortowym miejscem przystosowanym do pracy i relaksu przed podróżą. Wyposażony jest w stanowiska komputerowe oraz stoliki, przy których można wygodnie pracować z komputerem, korzystając z dostępu do internetu. Szeroka gama codziennej prasy oraz różnorodnych programów telewizyjnych, zapewnia dostęp do najświeższych informacji ze świata. Dla osób pragnących odprężyć się przygotowana została specjalna strefa wypoczynkowa, wyposażona w bardzo wygodne fotele. Salon oferuje szeroki wybór napojów, alkoholi oraz różnego rodzaju przekąsek i słodyczy. Na pasażerów czekają dania na ciepło i na zimno. Zwolenników lekkiej kuchni urzekną kolorowe przekąski na bazie warzyw, a koneserzy tradycyjnych smaków z pewnością skuszą się na lokalne wędliny czy pajdę chrupiącego chleba ze smalcem. Nie sposób też oprzeć się wypiekanym na miejscu ciastom – ich aromat, w połączeniu z zapachem świeżo mielonej kawy, jest wyjątkowy.

– Pasażerowie doceniają nasze lotnisko za wysoką jakość usług, sprawną obsługę i przyjazną atmosferę. Znakiem tego jest przyznana nam po raz czwarty z rzędu nagroda Business Traveller Award – mówi Izabela Prażmowska, szefowa usług VIP & BUSINESS w Porcie Lotniczym Wrocław. – Salon Executive Lounge oferuje dodatkowy komfort i relaks przed podróżą, ale także wygodę i udogodnienia dla tych pasażerów, którzy oczekują kameralnej atmosfery lub chcą dobrze wykorzystać czas w oczekiwaniu na odprawę – dodaje.

Oferta kierowana do wszystkich pasażerów wrocławskiego lotniska. Wstęp kosztuje jedynie 79 zł, a w soboty – 49 zł. Poza tym klienci parkingu VIP mogą skorzystać ze specjalnej promocji – Executive Lounge + przejście przez kontrolę bezpieczeństwa Fast Track kosztuje tylko 49 zł. Z salonu bezpłatnie mogą korzystać osoby posiadające karty i zaproszenia wydawane przez linie lotnicze lub wrocławskie lotnisko. Ich listę można znaleźć na stronie internetowej Portu Lotniczego Wrocław.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę