Wiosenny numer HiFly już jest!


Dlaczego warto polecieć do Lwowa? Najnowszy numer magazynu HiFly odkrywa wschodnią nowość w letniej siatce połączeń wrocławskiego lotniska, a także przybliża nieznane oblicza Krety.

Nowy numer HiFly odkrywa przed czytelnikami Lwów, który jest nowością w letniej siatce połączeń. Z pewnością trasa ta będzie się cieszyła dużą popularnością, zarówno wśród pasażerów podróżujących w celach biznesowych, jak i osób zamierzających zwiedzić to miasto o ogromnych walorach turystycznych.

Jeśli szukamy inspiracji przed wakacyjnymi podróżami w ciepłe rejony Europy, to warto poczytać o Krecie. Kilka dni wystarczy, by przeżyć tu wakacje życia – odpocząć na najpiękniejszej greckiej plaży w Elafonisi, wykąpać się w morzu Kreteńskim lub Libijskim, zobaczyć wąwóz Samari, antyczne miasta i odwiedź tawerny oferujące pyszne wino oraz lokalne przysmaki z owoców morza, serów i oliwek.

Najnowszy numer magazynu HiFly pokazuje też, jak Port Lotniczy Wrocław świętował piątą rocznicę działalności nowego terminalu oraz jakie sukcesy udało się w tym czasie osiągnąć. Z pewnością należy do nich ponad 10 mln obsłużonych pasażerów oraz liczne nagrody między innymi tytuł „Najbardziej przyjaznego lotniska w Polsce” czy zdobyta cztery razy pod rząd nagroda „Business Traveller Award” dla najlepszego polskiego lotniska regionalnego przyznana przez naszych pasażerów.

Bezpłatny magazyn HiFly dostępny jest na lotnisku i w punktach partnerskich portu we Wrocławiu i regionie, a także w wersji elektronicznej na stronie lotniska.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę