Drugie połączenie do Lwowa


Samolot Ryanair będzie latał trzy razy w tygodniu – w każdy wtorek, czwartek i sobotę. Pierwszy rejs zaplanowano na 31 października. Podróż do  Lwowa potrwa około 1,5 godziny. Warto przypomnieć, że to już trzecie połączenie na Ukrainę z Wrocławia. Jesienią ubiegłego roku Wizz Air uruchomił loty do Kijowa. Natomiast w połowie kwietnia wystartuje pierwszy samolot linii Wizz Air do Lwowa. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu. Oznacza to, że w sezonie zimowym pasażerowie będą mieli do wyboru aż pięć lotów w tygodniu do Lwowa.

- To kolejne połączenie na Ukrainę w naszym rozkładzie lotów – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Portu Lotniczego Wrocław. – Z pewnością zainteresuje ono zarówno pasażerów podróżujących w celach turystycznych, jak i biznesowych. Loty do Lwowa pozwolą również na komfortową i szybką podróż do swojego kraju Ukraińcom uczącym się
i pracującym w Polsce.

Lwów to jeden z dziewięciu nowych kierunków, które Ryanair wprowadzi we Wrocławiu w sezonie zimowym. Od października podróżni polecą również do Tel Awiwu, Brukseli (Charleroi), Neapolu, Edynburga, Leeds Bradford, Oslo (Torp), na Sycylię (Palermo) i do Gdańska. Będzie to rekordowa zimowa siatka połączeń linii Ryanair z wrocławskiego lotniska – łącznie aż 30 kierunków. Trwa sprzedaż biletów.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę