Nowe połączenie od PLL LOT


Linie PLL LOT ogłosiły uruchomienie nowego międzynarodowego kierunku z Wrocławia. Bezpośrednie połączenie do Tel Awiwu wystartuje 20 czerwca. Bilety już w sprzedaży.

Cieszymy się, że oferta sieciowych połączeń międzynarodowych z Wrocławia wzbogaci się o kierunek bardzo atrakcyjny turystycznie. Dwa połączenia w tygodniu dają pasażerom możliwość wygodnego planowania podróży – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Porcie Lotniczym Wrocław.
Samoloty będą latały dwa razy w tygodniu, we wtorki i piątki. Podróż potrwa 3 godz. 50 minut. Lotnisko w Tel Awiwie znajduje się blisko tętniącego życiem centrum tej nowoczesnej metropolii i historycznej Jerozolimy. Jest również wygodnym punktem wypadowym dla wypraw nad Morze Martwe, jak również do kurortów położonych nad Morzem Śródziemnym lub nad Morzem Czerwonym.
Rejsy obsługiwane będą nowoczesnymi samolotami Boeing 737-800 NG, które dołączą do floty LOT-u już za kilka miesięcy. Bilety na nowe połączenie są już w sprzedaży (na stronie lot.com, LOT Travel, LOT Contact Center i u agentów). Obecnie PLL LOT obsługują z Wrocławia krajowe połączenie do Warszawy. Na tej trasie pasażerowie mają do dyspozycji sześć rejsów dziennie. Warto przypomnieć, że od października 2017 roku połączenie z Wrocławia do Tel Awiwu będzie realizował również Ryanair.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę